Грибний суп

Морква, цибулю і картоплю потрібно очистити і промити. Добре промити гриби. Зтем моркву натрете на тертці. Гриби і цибулю цибулю потрібно дрібно нарізати. Нарізати скибочками картоплю.

Після цього цибулю разом з морквою необхідно обсмажити на рослинному маслі. Після цього смажити все разом ще 7-10 хвилин, додавши гриби.

Потім всі необхідно поперчити, посолити і перемішавши зняти з вогню.

Тепер необхідно змішати воду, яйця і борошно і замісити з неї тісто, таке як на пельмені. Тісто треба розкачати тонко і вирізати з нього кружечки. На середину кажого кружечка покласти трохи начинки з грибів, цибулі та моркви і виліпити пельмені. Із залишків тіста нарізати локшину, а частина начинки відкласти.


Закип'ятити бульйон і розчинити в ньому грибний супові кубик. Після цього помістити в нього картоплю, дати покипіти 5 хвилин і додати відкладену начинку з грибів, цибулі та моркви.

Дати покипіти 5 хвилин і опустити в грибний суп локшину і пельмені. Варити помешівая.Затем, як пельмені спливуть, поварити ще 5 хвилин.

Тепер потрібно додати перець, сіль і лавровий лист. Дати поваритися супу ще 2-3 хвилини. Після цього зняти каструлю з вогню і видалити лавровий лист з грибного супу.

Розлив по тарілках, грибний суп можна прикрасити зеленню кропу і базиліком.

19.09.2013